Godzinę temu
Szukam Teamu
Witam szukam teamu interesuje mnie gra w ESEA/ARMMY itp.
1900 ELO
Preferuje grę jak entry ale mogę spróbować się w innej roli
Dc: Donioo
1900 ELO
Preferuje grę jak entry ale mogę spróbować się w innej roli
Dc: Donioo