59 minut temu
LFT cs2
Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze.
Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00.
Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę.
O mnie:
16 lat
1990 ELO Premier (peak 2200)
4000h w CS
wysokie doswiadczenie teamowe
umiejętnosc dopasowania sie do drużyny
aktywny codziennie 18:00–23:00
dobra komunikacja
brak toksyczności
duża chęć rozwoju
Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337
NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00.
Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę.
O mnie:
16 lat
1990 ELO Premier (peak 2200)
4000h w CS
wysokie doswiadczenie teamowe
umiejętnosc dopasowania sie do drużyny
aktywny codziennie 18:00–23:00
dobra komunikacja
brak toksyczności
duża chęć rozwoju
Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337
NIE ODPISUJE NA GAMPRE