jak nie byc g.wnem?

siema, wiem ze to dziwnie zabrzmi ale nie moge wyjsc z braza xD. i to nie tak ze zaczalem grac chwile temu i sie dziwie, tylko mam juz 1000 godzin w lolu. doslownie, 1000 godzin (dokaldnie 956). wiem ze jestem g.wnem w ta gre i chce to zmienic, ale nie wiem jak. nie wiem co robie zle, probowalem juz wszystkiego. latwo wygrywam linie prawie za kazdym razem. widze np co robi zle enemy laner, jakich skilli uzyl, kiedy sie moge wbic, patrze na cd'ki runek jakie ma (np boneplating) itp.
nie wiem, moze to nie jest gra dla mnie, ale nawet po takim czasie dalej mi sie podoba i kocham w nia grac. nie chodzi mi o to ze "ooo team mi feeduje" czy cos. po prostu nie wiem co JA robie zle. wiem ze z bronza da sie wyjsc nawet z intujacym teamem wiec nie tu siedzi problem. moj najwiekszy peak to byl b1 87 lp. robilem tez nowe konto gdzie wbilem s2 z gold mmr, ale wiem ze to nie to samo bo czyste konta maja mmrki wyrabane w kosmos.
prosze niech ktos mi pomoze bo az mi sie smutno robi jak patrze na moja ilosc gier...
Inne wpisy
Ping XÓC ĐĨA ONLINE - GIỮ CHẮC BA LOẠI CẦU NÀY CHIẾN THẮNG LÀ ĐƠN NHIÊN NỔ HŨ ONLINE - HỆ THỐNG MANG NHIỀU TRÒ CHƠI HIỆN ĐẠI ĐÁ GÀ ONLINE - NHỮNG TIỆN ÍCH MÀ ĐÁ GÀ TRUYỀN THỐNG KHÔNG THỂ MANG LẠI GIẢI MÃ GIẤC MƠ - HÌNH THỨC SOI CẦU LÔ ĐỀ TỪ GIẤC MƠ BÀI CÀO - PHƯƠNG THỨC CHIẾN THẮNG BÀI 3 LÁ HIỆU QUẢ XỔ SỐ SIÊU TỐC - MÔ HÌNH XỔ SỐ TRỰC TUYẾN ĂN LIỀN TAY NHANH NHƯ GIÓ SOI CẦU XÓC ĐĨA - PHƯƠNG PHÁP SOI DẤU HIỆU XUẤT HIỆN CỦA CẦU XÓC ĐĨA CẦU CƠ LÔ ĐỀ - CÁCH CẦU LÔ ĐỀ TỪ THẾ GIỚI LINH HỒN RỒNG HỔ ONLINE - CỬA CƯỢC TUYỆT ĐỐI ĐỪNG BAO GIỜ CHỌN ĐẶT