0
22:04 02.01.2024

Roblox restartuje komputer

Witam. problem powtarzalny na kilku komputerach o różnych specyfikacjach. Podczas uruchomienia komputer resetuje się. Przeinstalowałem system i przez chwilę działało prawidłowo aż do któreś aktualizacji. systemu lub sterownika. nie ma znaczenia czy windows 10 czy 11. czy grafika nvidia czy radeon lub intel. Próbowałem wiele sposobów z Internetu. bez rezultatu. Dzieje się tak tylko z tą grą. Wyczytałem gdzieś że to może być problem jakiegoś " byfron" ale nie wiem o co dokładnie chodzi. Metody z YT typu reset aplikacji/ xbox itp nie pomagają. opcje internetowe też tu nic nie mają do rzeczy. Biblioteki VS itp uzupełnione. Sterowniki karty graficznej sprawdzone. zamieniałem już dyski SSD. ramy. Wcześniej miałem też identyczny problem na randomowych laptopach klientów.

Podpowie ktoś w czym leży problem i jak go rozwiązać ? Może jakiś alternatywny client ? Pozdrawiam.

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz
1ukasz1
07.01.24 00:09
format i tyle
1ukasz1
07.01.24 00:10
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))okok