0
Ponad tydzień temu, 2024-04-24

USUNIĘTE KONTO

USUNIĘTE KONTO
Roblox usunął mi konto na trwale czyli na zawsze i chciałbym poruszyć o tym temat ponieważ nic nie zrobiłem chciałem tylko zmienić kod PIN bo zapomniałem i Roblox Support Martin napisał że kod PIN został pomyślnie zresetowany no i ja zadowolony idę sobie włączyć komputer i kiedy w łączyłem Roblox wyskoczyło mi powiadomienie o treści "Do not ask for or give out personal, real-life, or private information on Roblox." A po Polsku brzmi to tak "Nie proś ani nie podawaj osobistych, prawdziwych ani prywatnych informacji na temat Roblox." A ja nic nie podawałem żadnych danych ani nic więc chciałbym porozmawiać z Support Roblox. I would like to talk to Roblox Support. Proszę też o rady jak ktoś też tak miał i czy da rade odzyskać konto, ponieważ bardzo mi zależy na tym koncie roblox. Mój nick usuniętego konta roblox to Daro_Mysza. Dodaje też że konto nie zostało zhakowane. Musiałem zaznaczyć tą opcje aby móc zaznaczyć żeby zresetowali mój kod PIN ale ich sztuczna inteligencja chyba zawiodła bo niby podawałem swoje prywatne informacje o Roblox... Nie wiem już co mam robić. Jak ktoś miał taką sytuacje to proszę bardzo żeby ta osoba mi napisała jak mam teraz się zachować czy da rade odzyskać konto albo co mam z tym robić bo naprawdę nie wiem. można się z zemną skontaktować na Discord nazwa foxy wyświetlana nazwa ?KOR?