Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz Ravel
Ravel
Wczoraj 20:38

Szukam a jednocześnie zapraszam

? **Dołącz do serwera Discord "Łowcy Głów"!** ? Szukasz ekipy do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś! ? **Co znajdziesz na naszym serwerze?** ? Codziennie gramy **mecze CS2 5vs5 (mxy)** – praktycznie każdego dnia zbieramy składy! ? Turnieje, eventy i różne zabawy dla całej społeczności. ? Możliwość znalezienia kolegów i koleżanek do wspólnego grania – nie tylko w CS2! ? Aktywne kanały głosowe i przyjazną atmosferę. ? Konkursy oraz wiele innych atrakcji. ? **Im więcej osób dołączy, tym częściej będziemy mogli organizować mixy 5vs5, a nawet turniejowe mixy i większe wydarzenia!** Każda nowa osoba zwiększa szansę na jeszcze lepszą zabawę i regularne granie. Nieważne, czy jesteś początkującym graczem, czy masz tysiące godzin w CS2 – każdy jest u nas mile widziany! ? **Dołącz już teraz i znajdź swoją ekipę!** https://discord.gg/AYfYGhpH99 ? **Łowcy Głów** – miejsce, gdzie zawsze znajdziesz ludzi do grania!
Cała Polska
Znaleziono: 27857

Najnowsze ogłoszenia

Gracz puchall
puchall
19:40 19.04.2026

szukamy igl !!!

Szukamy ambicjonalnego IGL-a (4-7 lvl Faceit / 15-17 lat) Budujemy skład z myślą o regularnych treningach, graniu lig (Arrmy, ESEA) i turniejach. Nie szukamy ludzi do "pogrania MM-ków", tylko osób, które chcą realnie rozwijać się e-sportowo i w przyszłości wejść na wyższy poziom. Kogo szukamy? (IGL – In-Game Leader) * Wiek: 15–17 lat. * Skill: 4–7 lvl Faceit (z potencjałem na dużo więcej). * Cechy: opanowanie i umiejętność dowodzenia pod presją. * Wiedza: Znajomość podstawowych taktyk, czytanie gry przeciwnika i chęć do analizy dem. * Zaangażowanie: Szukamy mózgu drużyny. Nasze cele: * Wyjście poza Faceit lvl 10. * Regularne treningi taktyczne, sparingi, analiza dem itp. (nie tylko granie meczów). * Budowa dobrej atmosfery. * Udział w polskich i zagranicznych turniejach online (np. arrmy, ESEA ) Oferujemy: * Poważne podejście i brak toksyczności. * Gotowość do nauki i słuchania poleceń prowadzącego. * Wspólne dążenie do profesjonalizacji. Aplikuj na PV: Napisz kilka słów o swoim doświadczeniu jako IGL, podaj link do Faceit i określ swoją dostępność czasową.
16 lat
Cała Polska
Gracz paula4;;;
paula4;;;
00:40 18.04.2026

zbieramy piątke na grind faceita

hejka! jak wiadomo ciezko sie gra z randomami plus jak juz sie zbierze piatka to potrafi byc zero komunikacji takze szukamy kilku graczy ktorzy spędzą z nami miło czas celem naszym jest wbicie elo na faceicie kazdy z nas podzieli sie na role sniper,lurker itp wymagamy: idealnej komunikacji oraz podsuwanie pomysłow jak rozegrać rundę skupiamy sie na taktyce i granatach bo na levelach 4-8 to jest podstawa i dzieki temu na tych levelach easy winy zaangażowania w treningi indywidualne a takze taktyczne lvl fc pomiędzy 4-8 +18 jednak nie jest to warunek obowiązkowy jesli jestes ogarniety zero toksycznosci, jesli ktos rozegralby zle runde najlepiej podpowiedzieć osobie jak mogl to rozegrać ja 4lvl fc cs2 peek :6, csgo 8 ziomek 8lvl fc drugi ziom 7lvl fc jesli jestes zainteresowany dodaj mnie na steam i napisz komentarz rozegramy 2-3 gierki i ocenimy czy pasujesz do nas https://steamcommunity.com/id/paula44444/
2000 h
18 lat
Cała Polska
Gracz mlody.xeno
mlody.xeno
14:59 17.04.2026

Drużyna Velocity e-sports poszukuje 1 młodego zawodnika do składu CS2!

Siema! Poświęć proszę 5 minut na przeczytanie tego ogłoszenia, chcemy uniknąć sytuacji w której zgłaszasz się do nas nie spełniając wymagań. Z góry dziękujemy! Kilka słów o nas – Velocity e-sports: Trzon drużyny tworzymy we dwóch i gramy razem już od 3 lat jako zgrane DUO. Dzięki temu mamy dobrą komunikację, zaufanie i wspólne zrozumienie gry. Po pierwszym ogłoszeniu znaleźliśmy dwóch zawodników którzy wpasowali się w nasz system gry, więc szukamy teraz jednego zawodnika który dopełni naszą czwórkę. Skład: • xeno – AWP | 6900h+ | Faceit lvl 10 | 19 lat | duże doświadczenie drużynowe • hardpadre – IGL | 6900h+ | Faceit lvl 10 | 26 lat | duże doświadczenie drużynowe • Doxiest - Support | 3400h+ | Faceit lvl 10 | 16 lat | średnie doświadczenie drużynowe • Karoseq - Lurker | 3800h+ | Faceit lvl 10 | 15 lat | średnie doświadczenie drużynowe Cel drużyny: Chcemy zbudować solidne fundamenty drużyny, opierając skład na 3 młodych zawodnikach i naszym wspólnym doświadczeniu zdobytym przez lata gry Szukamy 1 ambitnego zawodnika, który chcę razem z nami wejść na wyższy poziom i stworzyć mocny i stabilny skład. Kogo szukamy? • Wiek: 15–20 lat • Faceit lvl 10 • Zawodnika na pozycje: Entry bądź Support • Ambicja i chęć rozwoju • Umiejętność gry zespołowej • Aktywność i zaangażowanie • Kultura osobista • Dostępność w godzinach wieczornych np. 18-22/ 22:00-01:00. • Sprawny mikrofon + Discord/Teamspeak Oferujemy: • Serwer teamspeak, oraz serwer treningowy • Jasny i przejrzysty terminarz tygodniowy • Rozwój indywidualny i drużynowy • Grę w zorganizowanym składzie • Wspólne cele i progres • Możliwość rozwoju w dobrych i spokojnych warunkach Chcesz spróbować swoich sił? Napisz prywatną wiadomość i zgłoś się na discord: xeno_cs Zazwyczaj odpisuję bardzo szybko w godzinach 15-23, ale jeżeli napiszesz o innej godzinie to zapewne też odpiszę :) Nasze profile: xeno: Faceit - https://www.faceit.com/pl/players/xeno_cs Steam - https://steamcommunity.com/id/xen_ooo/ hardpadre: Faceit - https://www.faceit.com/pl/players/hardpadre Steam - https://steamcommunity.com/id/hardpadreO
Cała Polska