Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz Ravel
Ravel
Wczoraj 20:38

Szukam a jednocześnie zapraszam

? **Dołącz do serwera Discord "Łowcy Głów"!** ? Szukasz ekipy do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś! ? **Co znajdziesz na naszym serwerze?** ? Codziennie gramy **mecze CS2 5vs5 (mxy)** – praktycznie każdego dnia zbieramy składy! ? Turnieje, eventy i różne zabawy dla całej społeczności. ? Możliwość znalezienia kolegów i koleżanek do wspólnego grania – nie tylko w CS2! ? Aktywne kanały głosowe i przyjazną atmosferę. ? Konkursy oraz wiele innych atrakcji. ? **Im więcej osób dołączy, tym częściej będziemy mogli organizować mixy 5vs5, a nawet turniejowe mixy i większe wydarzenia!** Każda nowa osoba zwiększa szansę na jeszcze lepszą zabawę i regularne granie. Nieważne, czy jesteś początkującym graczem, czy masz tysiące godzin w CS2 – każdy jest u nas mile widziany! ? **Dołącz już teraz i znajdź swoją ekipę!** https://discord.gg/AYfYGhpH99 ? **Łowcy Głów** – miejsce, gdzie zawsze znajdziesz ludzi do grania!
Cała Polska
Znaleziono: 27857

Najnowsze ogłoszenia

Gracz kaso1337
kaso1337
15:01 16.04.2026

SZUKAM 3 GRACZY DO UŁOŻENIA SKLADANKI

Witam, szukamy 3 graczy do złożenia składu w CS2. Na start coś o nas: ja: ~2700 elo (max 3200) kolega: ~2800 elo Szukamy osób do wspólnego wbicia 3k+ elo i spróbowania gry drużynowej. Celujemy w poważniejsze granie (ESEA), stawiamy sobie cele i chcemy je realizować. Planujemy: regularne granie tryhard i rozwój system treningów analizę demo poprawę komunikacji i teamworku Kogo szukamy: 3 graczy (najlepiej z elo zbliżonym do naszego) mile widziany IGL (ktoś, kto ogarnia prowadzenie i ma pomysł na grę) osoby z podejściem do gry zespołowej i bez zbędnego tiltowania Gramy dużo i zależy nam na stabilnym składzie. Więcej szczegółów na priv — zapraszamy, nie gryziemy ? Każdego rozważymy ?
4000 h
21 lat
opolskie, Opole
Gracz FannAG
FannAG
22:04 13.04.2026

SZUKAMY OSÓB DO TEAMU

? Wizja Ducha – opis drużyny Wizja Ducha to nowa drużyna CS2, która dopiero zaczyna swoją drogę, ale od początku podchodzi do gry na poważnie. Jesteśmy przed linią mety — na etapie budowania składu, zgrywania i wypracowywania własnego stylu. Nie jesteśmy jeszcze topką, ale mamy jasny cel i chcemy się rozwijać z meczu na mecz. Stawiamy na: dobrą komunikację regularną grę i trening organizację i ogarnięty skład stopniowy progres zamiast chaosu To nie jest przypadkowy mix — chcemy zbudować coś trwałego i grać coraz lepiej z czasem. Wizja: rozwój, stabilność i wejście na wyższy poziom. Motto: „Dopiero zaczynamy.” Obecnie jest nas 3. Mamy zajęte role: entry fragger / lurker / rifler Szukamy: trenera IGL supporta anchora Wymienione role to pozycje, w których czujemy się najpewniej, ale wszystko jest do dogadania i jesteśmy otwarci na zmiany. LVL FACEIT: 4 WYMAGANY :KONTAKT PV: EW: DC: komandos0978
350 h
Cała Polska
Gracz mlody.xeno
mlody.xeno
20:59 13.04.2026

Drużyna Velocity e-sports poszukuje 3 młodych zawodników do składu CS2!

Siema! Poświęć proszę 5 minut na przeczytanie tego ogłoszenia, chcemy uniknąć sytuacji w której zgłaszasz się do nas nie spełniając wymagań. Z góry dziękujemy! Kilka słów o nas – Velocity e-sports: Trzon drużyny tworzymy we dwóch i gramy razem już od 3 lat jako zgrane DUO. Dzięki temu mamy dobrą komunikację, zaufanie i wspólne zrozumienie gry. Skład: • xeno – AWP | 6900h+ | Faceit lvl 10 | 19 lat | duże doświadczenie drużynowe • hardpadre – IGL | 6900h+ | Faceit lvl 10 | 26 lat | duże doświadczenie drużynowe Cel drużyny: Chcemy zbudować solidne fundamenty drużyny, opierając skład na 3 młodych zawodnikach i naszym wspólnym doświadczeniu zdobytym przez lata gry Szukamy 3 ambitnych zawodników, którzy chcą razem z nami wejść na wyższy poziom i stworzyć mocny i stabilny skład. Kogo szukamy? • Wiek: 15–20 lat • Faceit lvl 10 • Zawodników na pozycje: Entry, Lurker, Riffler/Support • Ambicja i chęć rozwoju • Umiejętność gry zespołowej • Aktywność i zaangażowanie • Kultura osobista • Dostępność w godzinach wieczornych np. 18-22/ 22:00-01:00. • Sprawny mikrofon + Discord/Teamspeak Oferujemy: • Serwer teamspeak, oraz serwer treningowy • Jasny i przejrzysty terminarz tygodniowy • Rozwój indywidualny i drużynowy • Grę w zorganizowanym składzie • Wspólne cele i progres • Możliwość rozwoju w dobrych i spokojnych warunkach Chcesz spróbować swoich sił? Napisz prywatną wiadomość i zgłoś się na discord: xeno_cs Zazwyczaj odpisuję bardzo szybko w godzinach 15-23, ale jeżeli napiszesz o innej godzinie to zapewne też odpiszę :) Nasze profile: xeno: Faceit - https://www.faceit.com/pl/players/xeno_cs Steam - https://steamcommunity.com/id/xen_ooo/ hardpadre: Faceit - https://www.faceit.com/pl/players/hardpadre Steam - https://steamcommunity.com/id/hardpadre
Cała Polska