Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz Ravel
Ravel
Wczoraj 20:38

Szukam a jednocześnie zapraszam

? **Dołącz do serwera Discord "Łowcy Głów"!** ? Szukasz ekipy do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś! ? **Co znajdziesz na naszym serwerze?** ? Codziennie gramy **mecze CS2 5vs5 (mxy)** – praktycznie każdego dnia zbieramy składy! ? Turnieje, eventy i różne zabawy dla całej społeczności. ? Możliwość znalezienia kolegów i koleżanek do wspólnego grania – nie tylko w CS2! ? Aktywne kanały głosowe i przyjazną atmosferę. ? Konkursy oraz wiele innych atrakcji. ? **Im więcej osób dołączy, tym częściej będziemy mogli organizować mixy 5vs5, a nawet turniejowe mixy i większe wydarzenia!** Każda nowa osoba zwiększa szansę na jeszcze lepszą zabawę i regularne granie. Nieważne, czy jesteś początkującym graczem, czy masz tysiące godzin w CS2 – każdy jest u nas mile widziany! ? **Dołącz już teraz i znajdź swoją ekipę!** https://discord.gg/AYfYGhpH99 ? **Łowcy Głów** – miejsce, gdzie zawsze znajdziesz ludzi do grania!
Cała Polska
Znaleziono: 27857

Najnowsze ogłoszenia

Gracz WarHere
WarHere
00:34 05.04.2026

SZUKAMY PIĄTEGO GRACZA DO STAŁEJ PIĄTKI‼️

Szukamy 5-tego gracza do stałego składu do luźnego pogrania na wyższym poziomie (FACEIT 10 lvl) Gramy jako 4-osobowy core, aktualnie w okolicach 2100–2200 elo. Szukamy osoby, która chce grać pod team i jest głodna wygrywania i rozwijania swoich umiejętności, a nie grającej pod statystyki. O nas: -gramy pod rundy (nie k/d); -dużo komunikacji i grania razem -mamy IGL-a, są calle i struktura; -entry + refragi, decyzje w trakcie rundy; -gramy regularnie kilka godzin dziennie; -aktualnie budujemy stały skład i chcemy się rozwijać Kogo szukamy: -najlepiej 2000+ elo (przyjmujemy także ogarniętych graczy z niższym elo, ponieważ ważniejszy dla nas jest styl gry) -gracz teamowy (refragi, komunikacja, granaty) -brak ego topu /brak toxicu -umiejętność grania spokojnie (bez napinki po kilku nieudanych zagraniach/rundach) ❌Nie szukamy: -k/d playerów -ludzi z hubowym mindsetem -toxiców i tiltujących się ludzi po kilku rundach Co oferujemy: - stałą ekipę do grania (4 stałych bywalców praktycznie codziennie) - dobrą atmosferę i zero spiny - rozwój i analizę błędów po porażkach
2000 h
18 lat
Cała Polska
Gracz wewu
wewu
22:19 04.04.2026

POSZUKIWANY IGL / NexiS ( 7 lvl + )

Szukasz ekipy, która nie tylko „gra w CS-a”, ale realnie dąży do progresu? Team NexiS otwiera rekrutację. Nie interesuje nas stanie w miejscu – interesuje nas wspólna droga po wyższe rangi, turnieje i chemię, której brakuje w solo queue. Czego oczekujemy? Szukamy graczy, którzy mają już solidne fundamenty i chcą wejść na wyższy poziom: Skill indywidualny: Premier 15k+ oraz Faceit Level 7+. Komunikacja to podstawa: Nie szukamy „cichych fraggerów”. Wymagamy info krótko, zwięźle i bez toxicu. Mindset: Chęć do nauki granatów, analizy demek i wspólnego wypracowywania taktyk. Dyscyplina: Punktualność i obecność na treningach. Co oferujemy? Struktura: Jasny podział ról i plan treningowy (nie gramy tylko mm-ów, trenujemy zagrywki). Atmosfera: Gramy na poważnie, ale bez toksyczności. Wspieramy się po przegranych i wyciągamy wnioski. Wspólny cel: Wbicie Faceit lvl 10 i udział w turniejach/ligach online.
1700 h
16 lat
Cała Polska
Gracz czenczore
czenczore
18:07 04.04.2026

HUSARIA szuka ambitnych graczy!

Cześć! Wraz z kumplem chcemy stworzyć drużynę e-sportową CS2. O nas: bardzo aktywni i ambitni, póki co 6 lvl faceit ale jest duży potencjał, staż ok. 800h. Mamy doświadczenie drużynowe, potrafimy się dobrze komunikować i ogarniamy terminologię. Szukamy graczy w okolicach 6 lvlu na Faceit, chcących osiągnąć coś więcej w tej grze. Zależy nam na chęci rozwoju! Szukamy: -graczy ambitnych i aktywnych (min. 2/3h w dzień, w którym umówiliśmy się na granie) -ludzi nie na 2 tygodnie -graczy na każdej pozycji (najbardziej IGL) -najlepiej w okolicach 16/17 lat -osób rozgarniętych i obracających się w temacie CS'a Oferujemy: -chęć rozwoju drużyny -sparingi -no toxic -cotygodniowe spotkania drużyny służące omówieniu naszej gry i poprawieniu błędów. Na takich spotkaniach omawiamy taktyki, plany, błędy, robimy vod review i ogólnie staramy się zrobić jak najwięcej, żeby drużyna była co raz lepsza -domową i przyjacielską atmosferę Zależy nam na ambicji i chęciach. Jeśli wiesz, że nie zostaniesz w drużynie na dłużej to nie marnuj czasu. Zapraszamy! Kontakt: czat Gampre lub Discord @czenczore
Cała Polska