Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz Ravel
Ravel
Wczoraj 20:38

Szukam a jednocześnie zapraszam

? **Dołącz do serwera Discord "Łowcy Głów"!** ? Szukasz ekipy do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś! ? **Co znajdziesz na naszym serwerze?** ? Codziennie gramy **mecze CS2 5vs5 (mxy)** – praktycznie każdego dnia zbieramy składy! ? Turnieje, eventy i różne zabawy dla całej społeczności. ? Możliwość znalezienia kolegów i koleżanek do wspólnego grania – nie tylko w CS2! ? Aktywne kanały głosowe i przyjazną atmosferę. ? Konkursy oraz wiele innych atrakcji. ? **Im więcej osób dołączy, tym częściej będziemy mogli organizować mixy 5vs5, a nawet turniejowe mixy i większe wydarzenia!** Każda nowa osoba zwiększa szansę na jeszcze lepszą zabawę i regularne granie. Nieważne, czy jesteś początkującym graczem, czy masz tysiące godzin w CS2 – każdy jest u nas mile widziany! ? **Dołącz już teraz i znajdź swoją ekipę!** https://discord.gg/AYfYGhpH99 ? **Łowcy Głów** – miejsce, gdzie zawsze znajdziesz ludzi do grania!
Cała Polska
Znaleziono: 27857

Najnowsze ogłoszenia

Gracz CzlowieQ
CzlowieQ
17:29 02.04.2026

Gravity Esports poszukuje rifflera!

Jesteśmy drużyną już od dłuższego czasu lecz cały czas jest problem z ostatnimi osobami w drużynie. Mamy na ten moment 4 osoby które chcą zrobić coś więcej niż granie faceitów bądź mniejszych turniejów. =============================================== Nasze wymagania ( MINIMALNE ) : * Minimum 18 lat * Chociaż 8lv Faceit ( wiadomo lv nie gra ale chociaż niech będzie ten pewien wyznacznik ) * Dobry internet oraz sprzęt ( Czasami wiadomo, że to nie zależy od nas ) * Minimum chociaż te 3000 godzin w CS * Nie tolerujemy spóźnień na ustalone godziny treningów ( jeżeli coś ma wypaść to nie 30 minut przed treningiem lecz lepiej kilka godzin przed bądź najlepiej dzień wcześniej ) * JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE SIĘ CZĘSTO POWTARZAĆ TO SIĘ POŻEGNAMY. OSZCZĘDZMY SOBIE NASZ CZAS * * Sprawny mikrofon * Duże chęci do zajścia dalej niż granie Faceitów * Pozytywne nastawienie do gry * Brak toksyczności * Znajomość smoke'ów na mapie ( Nie traćmy czasu na uczenie się ich na serwerze. TAKIE RZECZY WE WŁASNYM ZAKRESIE, CHYBA, ŻE JAKIEŚ NOWE TO OCZYWIŚCIE UCZYMY SIĘ ICH NA SERWERZE WSPÓLNIE ) * Komunikatywność ( poproszenie o flesh kolegi z drużyny itd. ) * Chęć do treningów i uczenia się taktyk =============================================== Co możemy zaoferować : * Miłe wspólne spędzanie czasu * Pozytywną atmosferę ( Bez kołka w ** ) * Teamspeak 3 ( Głównie tutaj siedzimy ) * Kanał Discord ( Do oglądania Demek z gier itd ) * Grupę na messenger * Serwer CS2 * Treningi/Taktyki na serwerze * Braniu udział w Turniejach Discordowych/ Pracc oraz arrMY =============================================== Z czasem będziemy chcieli szukać trenera by nas prowadził lecz do tego trzeba mieć stałą zgraną 5-tkę graczy. Na ten moment nasze AVG to 2100 Pamiętajmy, że lv nie gra bo wystarczy się dobrze zgrać by pokonać mocniejszych. Kontakt Discord : czlowieq. (Z tą kropką)
Cała Polska
Gracz Gefordd
Gefordd
21:48 01.04.2026

Husaria Esports poszukuje Koordynatora do sekcji Counter-Strike

Jako amatorska organizacja esportowa dajemy realną szansę na rozwój razem z nami. Szukamy zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby, która pomoże poprowadzić naszą drużynę CS2 na wyższy poziom. Szczegółowe wymagania: -Doświadczenie w organizacji drużyn esportowych (nawet amatorskich) lub zarządzaniu projektami. mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny -Dobra znajomość sceny CS2 -Łatwość w budowaniu relacji z zawodnikami i sztabem -Pasja do CS2 Główne zadania: -Koordynacja całej sekcji (zawodnicy + coach) -Kontakt z organizatorami amatorskich lig i turniejów -Wsparcie logistyczne i administracyjne -Pomoc przy rekrutacjach graczy -Regularne raportowanie postępów do zarządu Jeśli chcesz realnie wpływać na rozwój amatorskiej sekcji CS i rosnąć razem z Husarią napisz do nas prywatną wiadomość z krótkim CV NAJLEPIEJ PISAĆ NA DISCORD: geford
Cała Polska
Gracz wewu
wewu
15:26 01.04.2026

Dołącz do NexiS!

Szukasz ekipy, która nie tylko „gra w CS-a”, ale realnie dąży do progresu? Team NexiS otwiera rekrutację. Nie interesuje nas stanie w miejscu – interesuje nas wspólna droga po wyższe rangi, turnieje i chemię, której brakuje w solo queue. Czego oczekujemy? Szukamy graczy, którzy mają już solidne fundamenty i chcą wejść na wyższy poziom: Skill indywidualny: Premier 15k+ oraz Faceit Level 6+. Komunikacja to podstawa: Nie szukamy „cichych fraggerów”. Wymagamy info krótko, zwięźle i bez toxicu. Mindset: Chęć do nauki granatów, analizy demek i wspólnego wypracowywania taktyk. Dyscyplina: Punktualność i obecność na treningach. Co oferujemy? Struktura: Jasny podział ról i plan treningowy (nie gramy tylko mm-ów, trenujemy zagrywki). Atmosfera: Gramy na poważnie, ale bez toksyczności. Wspieramy się po przegranych i wyciągamy wnioski. Wspólny cel: Wbicie Faceit lvl 10 i udział w turniejach/ligach online. Kontakt dc wewur
1000 h
16 lat
Cała Polska
Gracz CzlowieQ
CzlowieQ
19:11 31.03.2026

Gravity Esports poszukuje rifflera!

Jesteśmy drużyną już od dłuższego czasu lecz cały czas jest problem z ostatnimi osobami w drużynie. Mamy na ten moment 4 osoby które chcą zrobić coś więcej niż granie faceitów bądź mniejszych turniejów. =============================================== Nasze wymagania ( MINIMALNE ) : * Minimum 18 lat * Chociaż 8lv Faceit ( wiadomo lv nie gra ale chociaż niech będzie ten pewien wyznacznik ) * Dobry internet oraz sprzęt ( Czasami wiadomo, że to nie zależy od nas ) * Minimum chociaż te 3000 godzin w CS * Nie tolerujemy spóźnień na ustalone godziny treningów ( jeżeli coś ma wypaść to nie 30 minut przed treningiem lecz lepiej kilka godzin przed bądź najlepiej dzień wcześniej ) * JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE SIĘ CZĘSTO POWTARZAĆ TO SIĘ POŻEGNAMY. OSZCZĘDZMY SOBIE NASZ CZAS * * Sprawny mikrofon * Duże chęci do zajścia dalej niż granie Faceitów * Pozytywne nastawienie do gry * Brak toksyczności * Znajomość smoke'ów na mapie ( Nie traćmy czasu na uczenie się ich na serwerze. TAKIE RZECZY WE WŁASNYM ZAKRESIE, CHYBA, ŻE JAKIEŚ NOWE TO OCZYWIŚCIE UCZYMY SIĘ ICH NA SERWERZE WSPÓLNIE ) * Komunikatywność ( poproszenie o flesh kolegi z drużyny itd. ) * Chęć do treningów i uczenia się taktyk =============================================== Co możemy zaoferować : * Miłe wspólne spędzanie czasu * Pozytywną atmosferę ( Bez kołka w ** ) * Teamspeak 3 ( Głównie tutaj siedzimy ) * Kanał Discord ( Do oglądania Demek z gier itd ) * Grupę na messenger * Serwer CS2 * Treningi/Taktyki na serwerze * Braniu udział w Turniejach Discordowych/ Pracc oraz arrMY =============================================== Z czasem będziemy chcieli szukać trenera by nas prowadził lecz do tego trzeba mieć stałą zgraną 5-tkę graczy. Na ten moment nasze LV Faceit to (10,10,9,9,) Pamiętajmy, że lv nie gra bo wystarczy się dobrze zgrać by pokonać mocniejszych. Kontakt Discord : czlowieq. (Z tą kropką)
Cała Polska