Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
2 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 45649

Najnowsze ogłoszenia

Gracz FoKusS
FoKusS
18:51 24.05.2019

NABÓR DO SYX-GAMING (IGL)

NABÓR DO SYX-GAMING Przeczytaj całe Witam, jestem przedstawicielem drużyny SYX-GAMING i ogłaszam, że oficjalnie został otwarty nabór do pierwszej drużyny dywizji CS:GO jako In-Game-Leader (IGL) Jako, iż staramy się stawiać na pełen „profesjonalizm” Ja, jako założyciel wraz z menadżerem nie będziemy oczywiście grać, jak to jest, w co niektórych drużynach. Oczywiście my chcemy wam zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju, a wy staracie się pokazać nas, z jak najlepszej strony podczas każdego meczu, by postawić naszą drużynę w dobrym świetle w świecie e-sportu. Wymagamy -Global Elite -Mutacja -15+ -Chęć do rozwoju -TeamSpeak 3 -Sprawny mikrofon -Sprawny internet -7lvl faceit -2500 godzin (najlepiej na 1 koncie) -pojęcie o grze drużynowej -doświadczenie teamowe -Wyćwiczonego Aima Oferujemy -Autorskie Logo erwer TeamSpeak3 -Serwer CS:GO -Dobrą atmosferę -Brak toxicu Prosimy pisać na fanpage https://www.facebook.com/SYXgaming/ Odpowiemy jak najszybciej Pozdrawiamy ^^
2500 h
15 lat
Cała Polska
Gracz Paprot--_
Paprot--_
12:56 24.05.2019

Szukam organizacji/teamu

Witam, poszukuje poważnej organizacji lub teamu w CS:GO. Szukam teamu, który jest ambitny i ma na celu coś osiągnąć. Najlepiej aby była to zgrana czwórka. Mam 5lvl faceit, 1600h w CS:GO. Mogę grać na pozycji entry fraggera, oraz ewentualnie lurkera. Oferuje: -zaangażowanie -dobry sprzęt -punktualność -ts3 -stosowanie się do taktyk -spore doświadczenie (grałem na paru większych turniejach online) -no toxic Oczekuje: -wiek 14+ -serwera do treningów, serwera ts3 -fanpage organizacji -zaangażowania od drużyny -miłej atmosfery (porządnego igla, który potrafi skutecznie złagodzić ewentualny konflikt) -treningów (3-6 razy w tyg.) -gry na poziomie minimum 4lvl -fajnie jakby znalazł się trener i manager, aby można było skupić się tylko na grze -pcw, turnieje online, w przyszłości lany. Jeżeli jesteś zainteresowany zaproś mnie na steam i napisz :) Steam: https://steamcommunity.com/id/Paprot/
1600 h
15 lat
Cała Polska
Gracz Paprot--_
Paprot--_
23:46 23.05.2019

Szukam organizacji/teamu

Witam, poszukuje poważnej organizacji lub teamu w CS:GO. Szukam teamu, który jest ambitny i ma na celu coś osiągnąć. Najlepiej aby była to zgrana czwórka. Mam 5lvl faceit, 1600h w CS:GO. Mogę grać na pozycji entry fraggera, oraz ewentualnie lurkera. Oferuje: -zaangażowanie -dobry sprzęt -punktualność -ts3 -stosowanie się do taktyk -spore doświadczenie (grałem na paru większych turniejach online) -no toxic Oczekuje: -wiek 14+ -serwera do treningów, serwera ts3 -fanpage organizacji -zaangażowania od drużyny -miłej atmosfery (porządnego igla, który potrafi skutecznie złagodzić ewentualny konflikt) -treningów (3-6 razy w tyg.) -gry na poziomie minimum 4lvl -fajnie jakby znalazł się trener i manager, aby można było skupić się tylko na grze -pcw, turnieje online, w przyszłości lany. Jeżeli jesteś zainteresowany zaproś mnie na steam i napisz :) Steam: https://steamcommunity.com/id/Paprot/
1600 h
15 lat
Cała Polska