Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
2 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 45649

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Brozi
Brozi
19:25 23.05.2019

Szukam teamu który by mnie przygarnął

Siemano! Jestem Brozi, szukam drużyny z dużym doświadczeniem, takiej która nie podda się od razu i będzie gotowa do grania faceitów i udziału w turniejach typu Faceit Points Cup. Coś o mnie: - 1300h - Możliwość grania tylko weekendy i piątek (team bardziej po to, aby nie grać solo a nie żeby zostać top 1 world) - Dość dobry komp i net - Umiejętność wykonywania taktyk, znajomość smołków, flashów na większości mapach turniejowych (nie umiem kompletnie nuke, overpass i train umiem miejscówki, uczę się granatów) - Preferowana pozycja: Entry, mogę się dostosować do każdej oprócz igla (słabo sobie radzę jako prowadzący) - Posiadam konto faceit, ts3, konto fb - Staram się być zawsze dobry aimowo - Wiek teammatów jest nieważny, mam 14 lat Chyba tyle z mojej strony. Jeśli chodzi o wymagania, powiem tyle że po prostu żeby był jakiś poziom skilla, no toxic i było by fajnie :D Kontakt: https://steamcommunity.com/id/brozi/
14 lat
Cała Polska
Gracz Brozi
Brozi
21:13 22.05.2019

Średnio zaawansowany gracz szuka drużyny

Siemano! Jestem Brozi, szukam drużyny z dużym doświadczeniem, takiej która nie podda się od razu i będzie gotowa do grania faceitów i udziału w turniejach typu Faceit Points Cup. Coś o mnie: - 1300h - Możliwość grania tylko weekendy i piątek (team bardziej po to, aby nie grać solo a nie żeby zostać top 1 world) - Dość dobry komp i net - Umiejętność wykonywania taktyk, znajomość smołków, flashów na większości mapach turniejowych (nie umiem kompletnie nuke, overpass i train umiem miejscówki, uczę się granatów) - Preferowana pozycja: Entry, mogę się dostosować do każdej oprócz igla (słabo sobie radzę jako prowadzący) - Posiadam konto faceit, ts3, konto fb - Staram się być zawsze dobry aimowo - Wiek teammatów jest nieważny, mam 14 lat Chyba tyle z mojej strony. Jeśli chodzi o wymagania, powiem tyle że po prostu żeby był jakiś poziom skilla, no toxic i było by fajnie :D Kontakt: https://steamcommunity.com/id/brozi/
1300 h
Cała Polska
Gracz Brozi
Brozi
21:12 22.05.2019

Średnio zaawansowany gracz szuka drużyny

Siemano! Jestem Brozi, szukam drużyny z dużym doświadczeniem, takiej która nie podda się od razu i będzie gotowa do grania faceitów i udziału w turniejach typu Faceit Points Cup. Coś o mnie: - 1300h - Możliwość grania tylko weekendy i piątek (team bardziej po to, aby nie grać solo a nie żeby zostać top 1 world) - Dość dobry komp i net - Umiejętność wykonywania taktyk, znajomość smołków, flashów na większości mapach turniejowych (nie umiem kompletnie nuke, overpass i train umiem miejscówki, uczę się granatów) - Preferowana pozycja: Entry, mogę się dostosować do każdej oprócz igla (słabo sobie radzę jako prowadzący) - Posiadam konto faceit, ts3, konto fb - Staram się być zawsze dobry aimowo - Wiek teammatów jest nieważny, mam 14 lat Chyba tyle z mojej strony. Jeśli chodzi o wymagania, powiem tyle że po prostu żeby był jakiś poziom skilla, no toxic i było by fajnie :D
1300 h
Cała Polska