Ten turniej się zakończył
Czat
Bądź pierwszy Zacznij konwersacje na czacie

Regulamin MobileLegends 1vs1

• -PAMIETAJ ABY ZJAWIĆ SIĘ 30 minut PRZED PLANOWANYM STARTEM ABY POTWIERDZIĆ SWÓJ UDZIAŁ W TURNIEJU!
  • • JAK DODAĆ SCREENA Z POTWIERDZENIEM TWOJEJ WYGRANEJ?
  • -Buffy typu RED/BLUE Możesz robić!
  • -Jedyna linia na której możesz być to Linia Środkowa (MID)
  • -Gra toczy się do momentu zniszczenia przez ciebie lub twojego Rywala (NEXUSA) Bazy
  • -Ilość zabić nieograniczona!
  • -Jeżeli MINIONY Pushują mocno twoja TOP/BOT możesz ją odpushować jedynie w momencie w którym mogą one ci wejść do "RESPA"
  • -Wybierając bohatera , nie wiesz jakiego wybierze twój przeciwnik , więc postaraj się o przemyślane wybory.
  • -Drabinka zrobiona w taki sposób: Przegrałeś? Odpadasz! Wygrany idzie dalej!
  • GRAJ FAIR PLAY!
  • Co zrobić gdy mój przeciwnik się nie pojawi? Twój przeciwnik ma 15 minut na stawienie się na mecz. Jeśli po upływie tego czasu go nie będzie, wpuścimy kogoś oczekującego na wejście na jego miejsce. Jeśli nikt nie wyrazi chęci zastąpienia nieobecnego, wpisz 1:0 dla siebie, przejdziesz dalej przez walkower. :)