• Forum
  • Forum ROBLOX
  • połowa itemów w roblox nie pokazuje mi się (zwłaszcza w classic shirt i classic pants)
0
19:21 20.09.2023

połowa itemów w roblox nie pokazuje mi się (zwłaszcza w classic shirt i classic pants)

połowa itemów w roblox nie pokazuje mi się (zwłaszcza w classic shirt i classic pants)
Czesc to moj oierwszy wpis w tym forum :3 jak w tytule napisalem nie ladują mi sie ciuszki w robloxiku D: w zdj ktore wyslalem są ciucgy ktoyre mam a mialrm ich z 2 razy wiecej, jak kyos wue jak to naprawic to mozecie napisac ^_^

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz
SewerynFan
12.12.23 14:02
Jeżeli kupowałaś za robux i naglę zobaczyłaś że robuxów masz więcej możliwe że zostały one usunięte, jeśli jesteś pewna na 100% że miałaś cytuje " ich z 2 razy wiecej". 1 Wejdź w Roblox Home 2. Kliknij w swój profil z avatarem z nazwą 3. zjedź na dół 3. Poszukaj Category,Inventory owo masz coś takiego (Jeśli nie masz kliknij Colections 4. Jeśli jesteś w swoim inventory (Category) Poszukaj selekcji Classic Clothing 5. Poszukaj czy są tam twoje ubrania ( Jeżeli nie ma tych co były wcześniej prawdopodobnie zostały usunięte albo zablokowane na jakiś czas) Trochę skomplikowane heh jak jakieś problemy to dc sewerynx8