Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Znaleziono: 27852

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Grz3chu_
Grz3chu_
Ponad 2 tygodnie temu, 2026-05-29

Nisła Advanced szuka graczy 6-9 lvl

Witam, jestem ceo drużyny "Nisła Raków", przychodzę z zapowiedzą powrotu dywizji "Nisła Advanced", po nie udanym projekcie jestem zmotywowany zbudować team, który będzie mógł rywalizować z innymi na arrmy, sparingach itp Poszukujemy: -Igla -Snipera -Rifflów -Anchora Wymagania: - 6-9 lvl faceit - 1000h+ - Chęć rozwoju W zamian otrzymujecie -Wsparcie trenera oraz graczy nisły raków (avg 3000 elo) -Dobry kontakt z CEO -Social Media -Logo -Serwer CS2, TS3 oraz discord Jeżeli nie posiadasz doświadczenia drużynowego to cię nie skreśla, dalej możesz wbić na serwer i spróbować swoich sił. Na czym będzie polegała rekrutacja: Etap 1 -> podanie, po przyjęciu podania krótka rozmowa z CEO Etap 2 -> Już typowe testy na serwerze Powodzenia! link do discorda -> https://discord.gg/SnUVbGrsqq
Cała Polska
Gracz Zloty
Zloty
Ponad 2 tygodnie temu, 2026-05-28

Akademia logisticGaming szuka 2 osób składu

Witam ✋ Akademia Logistic Gaming otwiera nabór do składu. Jeżeli jesteś graczem soloq który chce wejść na wyższy lvl teamowego grania zapraszamy. Wymagania 18+ (możemy zrobić wyjątek po rozpatrzeniu) Kd w okolicach 1.0 Hltv rating z ostatnich 7 dni powyżej 1.1 (ale nie konieczne) Okolice 1kh + . Dlaczego tak specyficzne wymagania? Zarząd doskonale zdaje sobie sprawę że jest wielu utalentowanych ludzi którzy nie nie mogą znaleźć ani ludzi do grania i wbijania lvl ani teamu który nie patrzałby się na jakąś durną cyferkę dlatego postanowiliśmy dać szansę każdemu graczowi nawet tym soloq którzy nie mają doświadczenia teamowego bo niejednokrotnie byłem światkiem gdzie teoretycznie zły gracz był na równi czy by przewyższał lepszych od siebie zawodników. najczęstszą rzeczą której im brakuje nie jest aim lecz struktura oraz nauka team Playu . Pod dalsze informacje zapraszam do wiadomości na dc: r3nd14603 . Ps. jeżeli będzie większe zainteresowanie postaramy zrobić się 2 składy ❤️
1000 h
18 lat
Cała Polska
Gracz KiFiaK
KiFiaK
Ponad 2 tygodnie temu, 2026-05-28

TEAM 21RELIC CLAN POSZUKUJE RIFFLE/AWP

Szukamy zmotywowanego, stałego gracza na pozycję Riflera/AWP który chce razem z nami budować silny skład i piąć się w górę. Jeśli podchodzisz do gry na poważnie i spełniasz poniższe warunki – czekamy właśnie na Ciebie --------------Nasze wymagania:--------------------- -Poziom Faceit: Minimum 9–10 lvl. -Dyspozycyjność: Systematyczne granie pracc.com z zespołem przez cały tydzień. -Rozwój: Chęć stałego rozwijania swoich umiejętności – zarówno samodzielnie (analiza własnej gry, aim), jak i podczas treningów drużynowych. -Mobilność: Możliwość i chęć przyjazdów na organizowane BOOTCAMPY TEAMOWE. -Wiek: Minimum 17 lat. -Mental: Zero toksyczności. Szukamy ludzi z profesjonalnym podejściem i dobrą energią. -Wszystkie szczegóły dotyczące tego, co zapewniamy jako organizacja/team, omówimy szczegółowo z wybranymi osobami w trakcie procesu rekrutacji. ------------------------------------------------------------------------------ Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas prywatną wiadomość. Zgłoszenie musi zawierać: 1.Link do Twojego profilu Steam. 2.Link do Twojego profilu Faceit. 3.Kilka słów o sobie (krótkie info: wiek, dotychczasowe doświadczenie drużynowe, Twoje mocne strony). 4.Informację, czego oczekujesz od nas jako od teamu.
2000 h
17 lat
Cała Polska
Gracz Grz3chu_
Grz3chu_
Ponad 2 tygodnie temu, 2026-05-28

Nisła Advanced szuka graczy 6-9 lvl

Witam, jestem ceo drużyny "Nisła Raków", przychodzę z zapowiedzą powrotu dywizji "Nisła Advanced", po nie udanym projekcie jestem zmotywowany zbudować team, który będzie mógł rywalizować z innymi na arrmy, sparingach itp Poszukujemy: -Igla -Snipera -Rifflów -Anchora Wymagania: - 6-9 lvl faceit - 1000h+ - Chęć rozwoju W zamian otrzymujecie -Wsparcie trenera oraz graczy nisły raków (avg 3000 elo) -Dobry kontakt z CEO -Social Media -Logo -Serwer CS2, TS3 oraz discord Jeżeli nie posiadasz doświadczenia drużynowego to cię nie skreśla, dalej możesz wbić na serwer i spróbować swoich sił. Na czym będzie polegała rekrutacja: Etap 1 -> podanie, po przyjęciu podania krótka rozmowa z CEO Etap 2 -> Już typowe testy na serwerze Powodzenia! link do discorda -> https://discord.gg/SnUVbGrsqq
Cała Polska
Gracz KiFiaK
KiFiaK
Ponad 2 tygodnie temu, 2026-05-27

TEAM 21RELIC CLAN POSZUKUJE RIFFLE/AWP

Szukamy zmotywowanego, stałego gracza na pozycję Riflera/AWP który chce razem z nami budować silny skład i piąć się w górę. Jeśli podchodzisz do gry na poważnie i spełniasz poniższe warunki – czekamy właśnie na Ciebie --------------Nasze wymagania:--------------------- -Poziom Faceit: Minimum 9–10 lvl. -Dyspozycyjność: Systematyczne granie pracc.com z zespołem przez cały tydzień. -Rozwój: Chęć stałego rozwijania swoich umiejętności – zarówno samodzielnie (analiza własnej gry, aim), jak i podczas treningów drużynowych. -Mobilność: Możliwość i chęć przyjazdów na organizowane BOOTCAMPY TEAMOWE. -Wiek: Minimum 17 lat. -Mental: Zero toksyczności. Szukamy ludzi z profesjonalnym podejściem i dobrą energią. -Wszystkie szczegóły dotyczące tego, co zapewniamy jako organizacja/team, omówimy szczegółowo z wybranymi osobami w trakcie procesu rekrutacji. ------------------------------------------------------------------------------ Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas prywatną wiadomość. Zgłoszenie musi zawierać: 1.Link do Twojego profilu Steam. 2.Link do Twojego profilu Faceit. 3.Kilka słów o sobie (krótkie info: wiek, dotychczasowe doświadczenie drużynowe, Twoje mocne strony). 4.Informację, czego oczekujesz od nas jako od teamu.
2000 h
17 lat
Cała Polska
Gracz Grz3chu_
Grz3chu_
Miesiąc temu

NISŁA ADVANCED POSZUKUJE GRACZY 6-9 LVL FACEIT

Witam, jestem ceo drużyny "Nisła Raków", przychodzę z zapowiedzą powrotu dywizji "Nisła Advanced", po nie udanym projekcie jestem zmotywowany zbudować team, który będzie mógł rywalizować z innymi na arrmy, sparingach itp Poszukujemy: -Igla -Snipera -Rifflów -Anchora Wymagania: - 6-9 lvl faceit - 1000h+ - Chęć rozwoju W zamian otrzymujecie -Wsparcie trenera oraz graczy nisły raków (avg 3000 elo) -Dobry kontakt z CEO -Social Media -Logo -Serwer CS2, TS3 oraz discord Jeżeli nie posiadasz doświadczenia drużynowego to cię nie skreśla, dalej możesz wbić na serwer i spróbować swoich sił. Na czym będzie polegała rekrutacja: Etap 1 -> podanie, po przyjęciu podania krótka rozmowa z CEO Etap 2 -> Już typowe testy na serwerze Powodzenia! link do discorda -> https://discord.gg/SnUVbGrsqq
Cała Polska