Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Znaleziono: 27852

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Grz3chu_
Grz3chu_
Miesiąc temu

NISŁA ADVANCED POSZUKUJE LUDZI 6-9 LVL

Witam, jestem ceo drużyny "Nisła Raków", przychodzę z zapowiedzą powrotu dywizji "Nisła Advanced", po nie udanym projekcie jestem zmotywowany zbudować team, który będzie mógł rywalizować z innymi na arrmy, sparingach itp Poszukujemy: -Igla -Snipera -Rifflów -Anchora Wymagania: - 6-9 lvl faceit - 1000h+ - Chęć rozwoju W zamian otrzymujecie -Wsparcie trenera oraz graczy nisły raków (avg 3000 elo) -Dobry kontakt z CEO -Social Media -Logo -Serwer CS2, TS3 oraz discord Jeżeli nie posiadasz doświadczenia drużynowego to cię nie skreśla, dalej możesz wbić na serwer i spróbować swoich sił. Na czym będzie polegała rekrutacja: Etap 1 -> podanie, po przyjęciu podania krótka rozmowa z CEO Etap 2 -> Już typowe testy na serwerze Powodzenia! link do discorda -> https://discord.gg/SnUVbGrsqq
Cała Polska
Gracz kad3
kad3
20:55 25.05.2026

SZUKAMY GRACZY ANCHOR/LURK/AWP

? Nowy Team +W Masters? ⚡Poszukuje graczej na pozycji Anchor, AWP, Lurk ? na już ⚡ Od ciebie: Min 10 lvl faceit . Codziennie online od 17(18) do późnej godziny ,weekend gramy dużo ( są do dogadania ) Mocny game sens Słuchanie igła od A do Z Bez płaczu, non toxic Mentalność mocna , być gotowym do lose ,do win Możliwość wyjazdu na łan tournej ( cała Polska) Możliwość wyjazdu na bootcamp ( Katowice) Dużo trenować i nie grać w dni treningowe faceit (chodzi o treningi jako team) Zero wielkiego EGO Gramy dużo taktyczne być gotowym do dużej nauki , to jest gra drużynowa , a nie grind elo faceit , musisz mieć dużo czasu i chęci na to . Od nas: Faceit 10 lvl + Stabilny online codziennie Gramy na różnych tournejach online , arrmy, essea etc . W następnym roku LAN Gramy duzo taktyczne , bez freestyle , każda rounda jest ustawiona Treningi, ogląd demo, usuwanie błąd IGL jest z Ukrainy ( komu nie pszeskadza ) Serwer , duzo gotowych taktyk na każdej mape kontakt DC k_a_d3
1 h
1 lat
Cała Polska
Gracz CapybarAK47
CapybarAK47
08:12 25.05.2026

REKRUTACJA DO TEAMU 5-8 LVL

Drużyna HArnasiESport poszukuje AKTYWNYCH zawodników chętnych do rozwoju i gry w ESEA. Zależy nam przede wszystkich na osobach, któe chcą aktywnie i regularnie grać oraz się rozwijać, a nie tylko wbić od czasu do czasu pograć z jakąś ekipa ;] O NAS: - Faceit Level 5-8. - ESEA - Dywizja 1-8 - Zbudowany skład pod IGL-a - No toxic -> +18 - Bierzemy udział w turniejach i ligach np. ESEA, gramy PCW - Treningi taktyczne i indywidualne OCZEKUJEMY: - Level 4-8 faceit - Komunikacja - Wiek +18 - Dyspozycyjność min. 3-4 wieczory w tygodniu - Ogarnięta psycha -> podziękujemy osobom, którym nudzi się CS2 po kilku dniach Role wśród naszych zawodników są możliwe do lekkiej zmiany, aczkolwiek najbardziej nam zależy na riflerach ;] My zapodajemy taktykę i plan, a Ty masz w wielu sytuacjach dowolność aby zrobić to co uważasz Zainteresowanych zapraszam na kontakt DSC lub STEAM (Kod znajomego 484199593) : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
Cała Polska