Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację
Znaleziono: 27852

Najnowsze ogłoszenia

Gracz KiFiaK
KiFiaK
Miesiąc temu

TEAM 21RELIC CLAN POSZUKUJE RIFFLE/AWP/TRENERA

Szukamy zmotywowanego, stałego gracza na pozycję Riflera/AWP który chce razem z nami budować silny skład i piąć się w górę. Jeśli podchodzisz do gry na poważnie i spełniasz poniższe warunki – czekamy właśnie na Ciebie --------------Nasze wymagania:--------------------- -Poziom Faceit: Minimum 9–10 lvl. -Dyspozycyjność: Systematyczne granie pracc.com z zespołem przez cały tydzień. -Rozwój: Chęć stałego rozwijania swoich umiejętności – zarówno samodzielnie (analiza własnej gry, aim), jak i podczas treningów drużynowych. -Mobilność: Możliwość i chęć przyjazdów na organizowane BOOTCAMPY TEAMOWE. -Wiek: Minimum 17 lat. -Mental: Zero toksyczności. Szukamy ludzi z profesjonalnym podejściem i dobrą energią. -Wszystkie szczegóły dotyczące tego, co zapewniamy jako organizacja/team, omówimy szczegółowo z wybranymi osobami w trakcie procesu rekrutacji. ------------------------------------------------------------------------------ Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas prywatną wiadomość. Zgłoszenie musi zawierać: 1.Link do Twojego profilu Steam. 2.Link do Twojego profilu Faceit. 3.Kilka słów o sobie (krótkie info: wiek, dotychczasowe doświadczenie drużynowe, Twoje mocne strony). 4.Informację, czego oczekujesz od nas jako od teamu.
2000 h
17 lat
mazowieckie
Gracz Grz3chu_
Grz3chu_
Miesiąc temu

NISŁA ADVANCED POSZUKUJE GRACZY 6-9 LVL FACEIT

Witam, jestem ceo drużyny "Nisła Raków", przychodzę z zapowiedzą powrotu dywizji "Nisła Advanced", po nie udanym projekcie jestem zmotywowany zbudować team, który będzie mógł rywalizować z innymi na arrmy, sparingach itp Poszukujemy: -Igla -Snipera -Rifflów -Anchora Wymagania: - 6-9 lvl faceit - 1000h+ - Chęć rozwoju W zamian otrzymujecie -Wsparcie trenera oraz graczy nisły raków (avg 3000 elo) -Dobry kontakt z CEO -Social Media -Logo -Serwer CS2, TS3 oraz discord Jeżeli nie posiadasz doświadczenia drużynowego to cię nie skreśla, dalej możesz wbić na serwer i spróbować swoich sił. Na czym będzie polegała rekrutacja: Etap 1 -> podanie, po przyjęciu podania krótka rozmowa z CEO Etap 2 -> Już typowe testy na serwerze Powodzenia! link do discorda -> https://discord.gg/SnUVbGrsqq
Cała Polska